News:

Do you need help?
Simutrans Wiki Manual can help you to play and extend Simutrans. In 9 languages.

Vypina mi hra

Started by Maros, May 10, 2012, 12:03:37 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Maros

Prosim vas o radu.
Stiahnem si hru spustim stavam kolajnice cesty vsetko mi ide. No akonahle otvorim hocijake depo2-5 sekund a hra mi zamrzne. Skusal som hru stahovat po castiach a daval som aj onine instalaciu skusal som 64 a 128 a vsede mi robi to iste. Pri otvoreni depa mi hra zamrzne a ma ma na haku :(
Ak viete  tak poradte
Ďakujem :)

TommPa9

Jakou používáš verzi simutransu? (tahle informace by dost pomohla při řešení...)

Jinak pro všechny neregistrované:
Nová témata nebo přílohy od neregistrovaných uživatelů fora musí projít schválením od moderátorů. Pokud se tedy Vaše nové téma nebo nová příloha k příspěvku nezobrazí necpěte nám je sem "pod tlakem" Informace o neschválených příspěvcí nám moderátorům sekce chodí takže hned jak budeme přítomni Vaše přílohy nebo témata schválíme (většinou)

Bmpeer

Zdravím,
tento istý problém mám aj ja, verzia hry Simutrans 111.3. Po kliknutí na depo a na daný typ vozidla mi hra spadne - bez jedinej chybovej hlášky. Odpoveď na tento problém som zatiaľ nikde nenašiel a deje sa mi to iba pri tejto verzii hry.
Za skorú odpoveď s riešením vopred ďakujem.  ;)

TommPa9

To může být naprosto čímkoliv.. jaký pak používáš? Ono je možné, že je ve hře "něco" co nemá 111.3 ráda...

Bmpeer

Robí to pri hocijakom paku okrem 64ky.. Túto verziu som si stiahol iba kvôli paku128.cs, no ani ten mi v nej nejde.

Lubak91

A máš správnou verzi hry pro svůj operační systém?
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Bmpeer

Mám Windows 7 (32 bit). Myslím, že v tomto by nemal byť problém, iné verzie mi fungujú.