News:

Simutrans Wiki Manual
The official on-line manual for Simutrans. Read and contribute.

addons.simutrans.com

Started by Winter01, March 10, 2013, 09:27:39 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Winter01

Funguje vám stránka addons.simutrans.com ???? Nebo je to jen můj problém :-[? Pokud ano, mohla by sem nějaká dobrá duše nahrát londýnské metro pro pak128 ze zmíněné stránky? Budu moc vděčný.

TommPa9

Aho, addons.simutrans.com, graphics.simutrans.com a řada dalších stránek z původního serveru nefunguje. Není to jen u tebe.

Winter01

Tak super, Není to mnou. Proč nefungují?

VS

Někdo hacknul německý server, a tak vše přesouváme na americký. Adresy "se přepsaly" hned, obsah už je poněkud pozadu. Buhužel času je málo, tak to jde pomalu :(

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

Winter01

Snad už nejsem moc vlezlej ;): Kdy plánujete zprovoznění (aspoň tak obrazně)?

VS

Do měsíce by mělo být jasné co jede a co ne :P Teď vážně, ono se to těžko řeší předem, ale graphics snad dám dokupy do konce týdne, a blog možná potom, a pak už nevím.

U addons je trochu problém že se o to nikdo posledních pár měsíců nestará, takže není jasné jak s tím zacházet.

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Ještě že zasvědcenější odpověděl přede mnou... má  odpověď by byla něco jako "až to bude, tak to bude. záleží na tom, jak  budou mít kluci čas."

Winter01


Leif

Chtěl bych se zeptati někoho zkušenějšího, když si do hry přidávám nové paky, abych si hru trošku obohatil občas se mě při spouštění objeví tato hláška.


FATAL ERROR: register_image - *** Out of Images (more than 65534!)
Aboriting program execution ...

A samozřejmě hra spadne, nevíte někdo co s tím?

David

Myslím, že tam máš moc addonů, něco si smaž.

Miziiik

Přesně tak, nejspíš mixuješ víc paků do jedné složky a nebo pouze stahuješ addony a přidáváš je do jednoho paku. Hra má omezené využití obrázků a např. pak128 je již velmi blízko k hranici už v základu.
http://msim.8u.cz/ Můj web o hře Simutrans - Moje addons, návody, odkazy, apod.

greenling

Dobrý den
Simutrans potřebuje novou strukturu pro správu souborů Pakfiles.
Zvýšení množství dat Simutranspakset víc a víc, že to brzy žádné místo pro další modely jsou.
Opening hours 20:00 - 23:00
(In Night from friday on saturday and saturday on sunday it possibly that i be keep longer in Forum.)
I am The Assistant from Pakfilearcheologist!
Working on a big Problem!

Leif

To je pravda já Paky dost kombinuju, ale ten správce Paků by se hodil u některých nelze dohledat co je co!

Jinak díky za rady!