News:

Use the "Forum Search"
It may help you to find anything in the forum ;).

Problémy s fórem (20. května a později)

Started by VS, May 22, 2009, 07:47:26 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

VS

Tak, měl bych o tom asi něco říct. Takže, na vědomost se dává...

Povídání:
Tak jsme byli hacknuti. Padlo za oběť množství příloh, a v nastálém zmatku se sice povedlo uvést zpět do provozu, ale bylo nutné taky nainstalovat novější (záplatovanou) verzi. Následkem toho došlo k mnoha řekněme podružnějším chybám. V tuhle chvíli víme, že se rozpadly profily uživatelů různým způsobem - něco je špatně překódované, obrázky jakožto svého druhu přílohy možná odešly taky. Update databáze neproběhl celý, takže bohužel zatím nejde zrovna tohle přepsat. Psát normální příspěvky nicméně jde, jak je vidět. Isaac nebo někdo (já?) se to pokusí dát dokupy všechno, ale budeme se muset domluvit atd. Nahrávat přílohy zatím asi nejde, poněvadž všichni zapomněli to zase zapnout ;) O situaci budeme průběžně informovat buď já tady nebo především někdo tam.

V kostce:

  • Přílohy můžou být zničené nebo úplně chybět - kdyžtak se mrkněte, které vaše důležité kousky jsou pryč a počkejte si až je budete moci dát zpět.
  • Nejde upravovat uživatelské profily.
  • Avatary jsou přílohy v profilu, platí obojí.
  • Kecat jde normálně

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

romik

Quote from: VS on May 22, 2009, 07:47:26 AM
Tak, měl bych o tom asi něco říct. Takže, na vědomost se dává...

Diky za odpoved, dneska rano jsem sem psal - viz. http://forum.simutrans.com/index.php?topic=494.msg22819#msg22819 Re: problem

Je to pro vsechny fandy Simu pekna rana "pod pas"  :-\ , doufam ze se vetsina ztraceneho opet objevi...
""Admin, Devotee, Vladimír Slávik"" - dokonce jsem nasel i rozhazene znakove sady,  a to i jinde.

Sim

Ja jsem zezacatku par vytvoru vkladal primo pres forum, pak toho bylo nejak vic a abych se v tom neztratil, hazel jsem to k sobe na web => mel by to byt snad dostupne i ted.

TommPa9

Pokud jsem si všiml tak dnes bylo otevřeno vložení objektů do zpráv. To znamená, že opět po dlouhé době jde přidat ke zprávě přílohy! Takže od dnešního dne opět zahajuji fázi veřejného testování čehokoliv a testovací verze budou přístupné jako přílohy zpráv v diskuzi k lidové tvorbě.