News:

Simutrans Wiki Manual
The official on-line manual for Simutrans. Read and contribute.

Tož, šťastné a veselé

Started by Tomas, December 24, 2008, 07:55:34 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tomas

I když to není zrovna simutrans-like téma, tak všem českým (slovenským též) hráčům Simutrans přeji šťastné a veselé Vánoce, doufám že jim Ježíšek nadělil to, co si přáli a vzhledem k tomu, že do Nového roku nebudu, tak i vyvedeného Silvestra, 18+ pořádnou opici a úspěšný Nový rok 2009...

Mějte se!
Tomáš

ML

Sice trochu pozdě, ale přecejenom se připojuji k Tomášovu přání. A myslím, že můžeme popřát i nečeskoslovenským uživatelům, pokud si tohle přeloží :)

Hezký zbytek vánočních svátků a úspěšný rok 2009!

VS

Tak tak, a teď už nikdo nemá co dodat ;D

Asi jenom ten Nový rok - aby bylo času nazbyt, i na Více Simutransu!

http://forum.simutrans.com/index.php?topic=1067.0;all

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

TommPa9

Tak mě nezbývá nic jiného, než se přidat ke všem předchozím přáníčkům do nového roku. Jenže co popřát? Tak všem fórařům přeju hodně úspěchu a štěstí v novém roce, Simutransu spoustu spokojených hráčů a šikovných tvůrců...

romik

...kromě osobních úspěchů bych přál VŠEM "simutrákům" aby nás bylo víc než doposud a výše zmíněné gamesce dlouhý a stálé vzkvétající život...

Tomas

Tak jsme zase o rok starší (teda aspoň já) a Vánoce opět na krku. Takže stejně jako loni veselé Vánoce no a vzhledem k tomu že asi delší dobu nebudu tak i úspěšný start do roku 2010 a pro 18+ pořádnej bolehlav :)

VS

Marně přemýšlím, co bych tu pěkného napsal (co taky hodinu po půlnoci...), takže asi zůstanu u osvědčeného přání klidu, míru, zdraví a spokojenosti. Za ten jeden rok se ta naše banda docela obměnila - nebo se mi to jenom zdá? Každopádně to bylo prima a těším se, na co se snad budeme moci ohlížet napřesrok :) Howg.

(Příští týden = domácí šílenství + jedny kulatiny v rodině -> absence)

My projects... Tools for messing with Simutrans graphics. Graphic archive - templates and some other stuff for painters. Development logs for most recent information on what is going on. And of course pak128!

MHD

I ode mně veselé vánoce a šťastný nový rok.

A jako maličký dárek první screenshot mapy 'Praha 1930'.

Oliver

Jirka71

Také se připojuji s přáním pěkných vánoc a vše nejlepší do nového roku

romik

Quote from: romik on December 25, 2008, 09:53:22 PM
...kromě osobních úspěchů bych přál VŠEM "simutrákům" aby nás bylo víc než doposud a výše zmíněné gamesce dlouhý a stálé vzkvétající život...
... jsem napsal před rokem. Sakra, ten čas ale letí, zase budem o rok težší a blíže do ■ Takže lidičky, mějte se jak to jen NEJlépe půjde. Romik  ;)

Nemo

I já se připojuji k přání šťastných a veselých vánoc a přihodím i přání dobrých, originálních a neotřelých nápadů na tvorbu do Simutrans. No a také hodně příjemných chvil při budování strategických dopravních sítí ve hře  :D

Ota

I já přeji Šťastné a veselé a taku PF 2010

Václav

S malým zpožděním se s přáním přežití těch zbylých několika dní tohoto roku přidávám též...
a až bude dostupná nová verze, najdete tam spoustu změn v překladech (některé jsem udělal společně s MHD, jiné sám) jak u grafiky, tak základních textů.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

MHD

A ještě ode mně pod stromeček:
Včera jsem přeložil všechny informace pro průmyslové objekty na pak.128.
Spolu s Václavem jsme tak dokázali udělat češtinu k nejlépe přeloženým jazyku na pak128  :D

Download na Simutranslatoru

kaarfii

Tož šťastný a veselý!
A všem tvořičům díky za krásný dárky a tím o něco hezčí vánoce...

Lubak91

kaarfii: Nevím proč, ale výraz tvořič mi moc připomíná travič... Tvůrce zní mnohem lépe. A mimochodem tvořič se používá většinou jen pro nějaké předměty/stroje/zařízení/programy, takže to trochu zní jako urážka...

Jinak pro všechny, nějak přežijte těch několik následujících dní, za rok nás to čeká znova (snad ;) Tož šťastné a veselé...
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

TommPa9

Tvořič? Za prvý nevím co to je a za druhý mě to uráží.  :D

Nemůžu uvěřit, že je to tady znova. Štědrý den, blížící se nový rok... Za ty tři roky co existuje tohle vlákno bylo řečeno snad vše podstatné a patrně bych se opakoval takže popřeju netradičně:
Šťastné a veselé, mísy plné cukroví, číše plné moku dle libosti, čas na pohádky, žádné návštěvy na ambulanci kvůli kapřím kostem, bohatého Ježíška a hlavně mír a pohodu ať budete dělat cokoliv, třeba hrát lízaný mariáš, což jak praví klasik, je hra, která se hraje o Štědrém večeru, když se kolem rozléhá mír a láska... Veselé vánoce vášm všem.

Standa

Hezké svátky všem fanouškům Simutransu... tvůrcům i tvořičům...  :D