News:

The Forum Rules and Guidelines
Our forum has Rules and Guidelines. Please, be kind and read them ;).

Starší verze - 88.0.0.

Started by ƬomɐƧ, July 04, 2010, 11:11:48 AM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ƬomɐƧ

Zdravim všechny které baví simutrans.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte nebo nevíte kde sehnat verzi 88.0.0 (pokud by byl tak i HAJO dodatek)

Dík za odpovědi.

Nikde jsem nenašel nic o starších verzích tak jsem to tady založil pokud to tu nepatří tak se omlouvám.

Václav

Chtěl jsem napsat www.sourceforge.net, ale tam už to není. Tam už je nejstarší pouze 99.15. Ale nechápu požadavek na tak starou verzi. Já sám mám nejstarší pouze 88.10.5 (Windows nebo Linux). Pokud ti stačí alespoň ta, tak řekni a já to dám na ulozto.cz.

HAJO dodatek je ale grafika, jedna z mnoha. A o ní nevím.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

ƬomɐƧ

Tak pokud by jsi mohl tak mi hoď tu win na ulozto

tak starou verzi chci proto že by to mněla byt prvni ve ktere je letecká doprava.
co do teďka používám je 86.10.4 64ka z r. 2005 a když jsem skusim nějakou novou třeba 102 nebo 100 atd tak se mi zdá že tak je provoz moc drahý to co by v 86ce jezdilo třeba za 20 $/km tak tam to jezdí třeba za 100 $/km a zdá se mi to nějaké divne.

Na sourceforge sem se dival a zkoušel i tu 99 ale ta už je taky ten "drahý" styl.

Tak dík.

Václav

Jenže co se týká ceny provozu a spol., to není záležitostí jádra hry, ale grafiky.

Tady je tedy Windows jádro hry, verze 88.10.5.
http://www.ulozto.cz/5254847/simuwin-88-10-5.zip

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

ƬomɐƧ

Takže to chapu tak že kdybych mněl třeba verzi např. 100 a v ní třeba grafiku např. HAJO tak mužu jezdit "levně" ?

a dík za UP.

Václav

Přesně ... ovšem je potřeba dát si pozor na kompatibilitu. Ovšem neměl by to být problém. Na hlavní stránce (www.simutrans.com) v sekci Download si stáhni nejnovější verzi této grafiky přímo pro verzi 102.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

ƬomɐƧ

Tak sem to všechno postahoval co bylo potřeba ale budu si to muset trošku poupravit podle sebe. Když totiž nechám původní pak tak je to drahe když přidám HAJO tak je to levné ale zmiznou letadla a maglev, když jsem překopíroval jen část HAJO tak mám vše so jsem chtěl akorát se zatim nezobrazuje obrazek letadla a tramvale ale to už neni moc problem ale fungujou.


Václav

Tak zkus udělat tohle - smazat ten adresář, rozbalit základní pak64 (vytvořit adresář znovu) a poté do tohoto adresáře zkopírovat jen vozidla z pak64.Hajo. Tak část dopravních prostředků letadla a tramvaje chtě nechtě zůstanou drahé, ale ty dopravní prostředky, které jsou v pak64.Hajo, budou levné.

Pak64.Hajo (ale já s tím nehraji - já hraji výhradně s pak128) totiž myslím právě letadla a tramvaje neobsahuje, protože jde o původní grafiku, která ty dopravní prostředky neobsahovala. Pouze je pravidelně upravována, aby byla bez potíží hratelná i pod novější verzí.

Ale nejobtížnější je asi pak128 v všech jeho verzích (pak128, pak128.Japan, pak128.Britain). Ale i v nich se dá docela dobře přežít - jen je nutné trošku podvádět - jako např. použít add-ony (vozidla mají levnější provoz a nestojí tolik; průmysly jsou o něco výdělečnější) nebo si na začátku dát větší množství peněz. Ale další návody jak nezkrachovat v pak128 si můžeš najít ve foru.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

ƬomɐƧ

Už jsem se dival na hodně vlaken CZ fora tady a dozvěděl sem se toho dost. ještě chcu zkusit něco vytvořit sam ale to až později zatim poupravím tak jak si řekl.