News:

Simutrans.com Portal
Our Simutrans site. You can find everything about Simutrans from here.

Ostrava

Started by kuuubik, April 29, 2011, 09:24:48 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kuuubik

Ahoj skoušel jsem udělat napu Ostravy s MHD (zatím jen tramvaje) a dost jsem ztroskotal a proto bych se rád zeptal jestli by nebyl někdo ochotný mi s tím pomoct. Dík

Bender

Ja síce som nebol ešte v Ostrave ale podľa google maps,máp,ostatních 3d map.Prešiel celú Ostravu rád pomôžem.Caw.
Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

kuuubik

#2
Děkuji moc za tvou pomoc na tramvaje jsem se vykašlal a tím pádem nemám nic ale chtěl bych se zeptat co by jsi chtěl (mohl) udělat.

Bender

Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

kuuubik

OK no mě to je v celku ale třeba můžeš udělat cesty ale můžem se domluvt i na něčem jiném

Václav

Cesty pro Pak128.CS jsou někde ke stažení. Takže není důvod dělat nové.

Chybami se člověk učí - ale někteří lidé jsou nepoučitelní

Bender

Ok začal som skušat budovy.Môžeš mi pomôcť vytvoriť .DAT.Pripadne vytvor Juh a Sever niakej budovy a ja vytvorim Východ a Západ.Ale na budovy môžu byť aj ďalší pomocníci.Ale môžem vytvoriť aj mesto samotné.
Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

Lubak91

Tohle jsme tady potřebovali, ,,nenašli by se tady pomocnící kteří by to za mě nakreslili, napsali .dat, zapakovali a já bych se pod to podepsal?"
So, let me get this straight. You want to fly on a magic carpet to see the King of the Potato People and plead with him for your freedom, and you're telling me you are completely sane?!

Bender

Nie ti si to nepochopil.
Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

kuuubik

Já se ve vytváření budov vůbec nevyznám a radši začnu s vytvářením mapy  :)

Bender

Tak aj ja len povedz odkial zacnes aby sme namali to iste.
Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

kuuubik

#11
No začnu až zítra . Dnes nemám moc času ale začnu jihem Ostravy.  asi s tramvajema a trolejbusy

Bender

Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

kuuubik

Jesli to chceš udělat jinak řekni si mě to je v celku jedno čím začnu

Bender

Nie mne je to jedno.
Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

kuuubik

Fajn jde se na ty tramvaje a trolejbusy :)

Bender

Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

Bender

Ok spravil som Tesco tak sa nan kukni je v Poradni z nazvo budova sa nezbrazuje.Moj posledny prispevok.Ty urob polku mesta a ja polku lebo ako inak to potom spojime.
Kuknite si  futuramu  www.futurama.sk

kuuubik

Ok takže už dělám západ města :-)

NPete

Tak jak to vypadá s tou ,,OSTRAVOU,, jestli se Vám daří taky by jste se mohli pochlubit s nějakým SAVE.............